Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Burca göre gece elbiseleri


Vogue nin bu ayki sayısında burclara göre giyim stilleri yayınlandı. Okuyalım bakalım. Belki faydası olur :)

Koç :

Vücuda sımsıkı oturan bir elbise ,rafine duruşuna rağmen 
koçun sahip olmayı sevdiği lider ve öncü rolünü kimseye kaptırmaz. Bu burcun yönetici gezegeni Mars. Mükemmeliyetçi yapınızı  çanta ve ayakkabı uyumuna taşıyıp uğurlu taşınız yakut rengini kullanın.


Boğa :

Venüs kadını giysilerini seçerken zaman harcar. Oysa kombinasyonlarının alt metninde giyinip çıkmış gibi bir özgüven yatar. Zerafet şart fakat bazı parçalarda inatçı yanınızı temsil etmeli. Delik işi bordo elbisenin duru cazibesiyle, asi ayakkabıları yanyana getirin.

İkizler:

Merkür ün yönlendirdiği ikizler burcu evinden bir gün kolejli gibi narin ve şirin, ertesi gün şehvetli bir kadın olarak çıkar. Giysileriyle odak noktası olmaktan çekinmez. Karma metaryelleri bir araya getiren süper mini elbiselerle gecenin dans kraliçesi piste lütfen.

Yengeç :

Hassas ve sezgileri kuvvetli Yengeç kadınını ay yönetir. Sempatik ve maceraya açıktır. Yumuşak huylu olduğu kadar züppe bir yanı da vardır. Kıymetli materyali gümüşle işlenmiş transparan bir elbise, eleştiri sevmeyen Yengece aradığını verir : Romantik seksapel.

Aslan :

Yönetici gezegeni Güneş, elementi ateş olan bir kadından bahsediyoruz. Yol vermezseniz, alır. Zira aslan giysilerinden önce egosunu giyer. Giyinirken kesinlikle cesur davranır. İşleme, pırıltı, metalik renk ve avangard seçimler Aslanın güçlü stil karakterini besler.

Başak :

Başak burcunu Merkür yönetir. Analizcidir, kolay beğenmez. Terziliğe çok önem verir. Mizah merak giysilerine de yansır. Deseni usta bir aşçının baharatları kullandığı gibi kullanır. Uğurlu renkleriniz sarı ve yeşili tek bir elbisede kullanıp Lanvin le terziliğin kalbinden vurun.

Terazi:

İdealist ve çekici. Venüs ün yönettiği Terazi kadını giysileriyle flört eder. Geniş yırtmaç, cömert bir damla dekolte üzerindeki ilginin dağılmasından hoşlanmayan Terazi kadınına ancak yeter. Diplomatik ve dengesever bir terazi olarak seksi elbisenizin omuzlarına maskülen bir ceket alın.

Akrep :

Yönetici gezegenleri  Pluto ve Mars olan Akrep burcu, vücutta cinsel organları temsil eder. Sekse düşkün, ihtiraslıdır. Alçak gönüllü olduğu kadar mağrurdur da.
Silüetinizi sergileyen elbiseleri seçin. Akrep, cesur dekolteler kullanmaktansa kalabalığın hayal gücüne alan tanımayı sever.

Yay :

Bu burcu Jüpiter yönetir. Elementi ateştir. Özgürlüğüne düşkün keyifli kadındır. Hayattan zevk almayı bilir, giysileri de bu eğlenceli yanını temsil eder. Biraz altın ışıltısı, biraz payet pırıltısı. Dolce Gabbana yı temsil eden oyuncu Scarlett Johansson da bir yay kadını.

Oğlak :

Satürnün yönettiği Oğlak burcu kadını kontrollü ve hırslıdır. Nezaket ve kültür Oğlak için önemlidir. Kate Middleton ve Carla Bruni ünlü oğlak kadınlarıdır. Giyinirken kendinden emin ve zarif olmayı, deneyselliğe tercih eder. Parti için kendini rengiyle belli eden, diz altı elegan bir elbise seçin.

Kova:

Uranüsün yönettiği kova burcu bağımsız karakterine rağmen geleneklerine bağlıdır. Giyinirken pratik olmayı sever. Kova genellikle bir bacak kadınıdır ve mini elbiseleri çok iyi taşır. Burcun rengi elektrik mavisini detaylarda kullanan seksi ve sportif bir elbise, Kova için banko seçim.

Balık :

Balık burcunu Neptün yönetir. Sezgileri kuvvetlidir ve hassastır. Girdiği ortamda dikkat toplamayı sevdiği kadar, gözlemlemeyide sever. Bu yüzden abartılı görünmekten kaçınır. Balığın sedefli pulları gibi, metalik renkler size çok yakışır. Feminen ayakkabılara düşkün bir balık olarak elbisenizi stiletto ile tamamlayın.

1 yorum: