Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Alya Bebeğin Doğum Hazırlığı


Bu minik ayaklar geçtiğimiz haftalarda dünyaya gelen Alya bebeğe ait.Minik Alya nın anne ve babası yani kuzenim Cem ve eşi Esra gerek hastane odası, gerekse bebek ziyaretine gelen misafirler için özel sürprizler hazırlamış.Bizde sayelerinde hoş fikirler edindik.Gelelim anne babanın hazırlıklarına ;Kapı süsü olmadan tabiki olmaz.Bu şirin kapı süsünü bebek mağazalarından bulabilirsiniz.


Annemiz bu kurabiyeleri kendisi yapmış.Sitemizde yer alması için en kısa zamanda tarifini öğreneceğim.Kurabiyelerin içine koyulan kutu ve bebek kurabiyeleri hastaneye gelen misafirler için hoş bir sunum olmuş.


Minik Alya nın annesi yine bebek ziyaretine gelen misafirleri düşünerek bu şirin kutular içerisine badem şekerleri yerleştirmiş ve görsel olarak hoş görüntüler ortaya çıkmış.


Bebek şerbeti olmazsa olmaz tabiki.Bardakların üzerindeki kurdeleler top halinde hazır alınmış.Üzerlerine bebek arabası figürlü mandallar takmış zevkli annemiz.Bu mandalları bebek mağazalarında çok rahat bulabilirsiniz.


Ve ileride Alya bebeğin okuması için hazırlanan anı defteri.Babası neler yazıyor acaba :)


Annemiz Alya nın babası için esprili bir tişört hazırlatmış:)


Son zamanlarda doğumdan sonra anneler saçlarına çok değişik aksesuarlar takıyor.Sevgili Esra ise fların kenarına iğne oyası işleterek farklı olmak istemiş.Çok ta yakışmış doğrusu.Bizde bu güzel aileye bebekleriyle birlikte mutluluk dolu günler diliyoruz ve bu güzellikleri bizlerle paylaştıkları için teşekkür ediyoruz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme