Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Evinizin Dekoru için Değişik Fikirler


Farklı dokunuşlarla evinizin havasını değiştirmeye ne dersiniz... İşte bazı fikirler!
Evinizde bulunan artık yünler ve kuru dal parçalarıyla yapılmış...

Kaynak:http://motherbabyearth.com/blog/


======================================

Sadece  kağıt, çerçeve, değişik yapraklar ve sprey boya kullanarak evinizin duvarlarına farklı bir hava katabilirsiniz. ===================================


Herkesin kolayca uygulayabileceği bir dekorasyon fikri daha: Kullanılmış konserve kutularından vazolar hazırlayabilir, şık çiçek sunumları yapabilirsiniz. Boşalmış ve temizlenmiş konserve kutularını boyayabilir veya renkli kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Evinizde bulunan kurdele, kumaş, dantel parçalarından da süsler yaparak vazolarınızı daha da şıklaştırabilirsiniz.

http://www.cixdekorasyon.com/dekorasyon-fikirleri/208-dekorasyon-fikirleri-8211-vazo.html


================================


Küre şeklinde ördüğünüz danteli kolalayıp bir balon yardımı ile kurutun. Balonu çıkardıktan sonra içerisine ampülü yerleştirin. Bu aşamada bir elektrikçiden de yardım alabilirsiniz. İşte size lambanız hazır. Güle güle kullanın.


http://www.cixdekorasyon.com/dekorasyon-fikirleri/110-dantel-lamba-yapimi.html

===================================


Bir coğumuzun evinde  değişik boyutlarda  değişik şekillerde bu cam vazo ve kavanozlardan vardır… içine koydugumuz çiçek ve diğer seylerden sıkılıp attıgımızda elimizde kalıyor bu vazolar..kozalak fikri çok hoş ..evınize bir sıcaklık katacaktır ,topladıgınız kozalakları renk renk boyayarak  bu vazoya koyabılırsınız..hatta simli dore ve gümüş rengi sprey boyalarla cok daha kolay olur  ve bu boyaları her yerde bulabilirsiniz … kolay gelsin denemek isteyenlere

http://hobilendik.net/ev-dekorasyon/dekoratif-vazo-yapimi/

===============================Bahse giriyorum hiç kimse böyle bir vazo görmemiştir….evdeki bir bardağı 10 bilemediniz 25 kuruşluk bir balonla  vazo yapabileceğimi söyleseler ben inanmazdım…bence güzel fikir …sizce ???

http://hobilendik.net/ev-dekorasyon/vazo-yapimi/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme