Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Biz nasıl bu hale geldik !            Geçtiğimiz hafta sonu hepimiz aldığımız haberle mahvolduk. Hepimiz diyorum böyle bir vahşet karşısında insan olarak kanımızın donmaması imkansız . Kaldı ki anasını babasını düşünemiyorum . Her şey yöneticilerin elinde tabi. Ama bu olaylara karşı duruşumuzu korursak eminim bir gün her şey düzelecek. 
          Nasıl böyle insanlar haline geldik. Kadın , çocuk ,hayvan demeden tecavüz edip kesip biçip yakıyoruz. Filmlerde böyle sahneler olunca , bunları hangi insanlar düşünüp filme konu ediyor, nasıl hayal gücüne sahip diye düşünüyorken  haberlerde izlediklerimiz gerçekten çok düşündürücü. Bir insanın nasıl bu kadar cani olabileceği ,bütün bunları yapabilecek kadar gözü dönmüş olabileceğine akıl sır erdiremiyorum. Hiç mi vicdan yok , hiç mi Allah korkusu yok, ne biçim bir varlıksın ! Hem de bir anlık zevk için yazıklar olsun sana !

        Oğlumun öğretmeni ailenizle beraber haber izleyin diye bir öneride bulunmuş çocuklara. Ben kendim bile iki gözüm iki çeşme haber izlerken çocuğuma nasıl izleteyim. Zaten haberleri bir izlemeye başlayınca rüşvet, gasp,tecavüz,hırsızlık, ihmal yüzünden sakat kalan yada ölenler  vs. vs. Çocuğuma nasıl açıklama yapacağım. Oğlum bizim seçtiğimiz insanlar ceplerine para indirmişler (nasıl yani??? ), oğlum yanlış iğne yapılmış çocuğa, kolunu kesmişler (nasıl yani????) , oğlum 9 yaşındaki çocuğu tecavüz edip yakmışlar ????? Kusura bakmayın böyle açık açık yazmayı gönlüm elvermiyor ama durum bu yani ...  Spor haberlerini yada anlayamayacağı politika haberlerini izletip geçiştiriyoruz.

             İnşallah Özgecan son olur , kimse bu acıları bir daha yaşamaz o anne babaya bunu  yaşatmanın kimsenin hakkı yok! Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın hele ki bu şekilde...
Çok üzgünüm çok ...           

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme