Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8. İzmirli Yemek Bloğu Yazarları ToplantısıMerhabalar,

Kabul edeyim çok çok gecikmiş bir yazı... Etkinlik yazıları epey vaktimi alıyor. Hele ki böyle güzel bir organizasyonsa... Aralara yıllık izinler , tatiller girince bu vakte kaldı işte . Neyse geç olsun güç olması deyip paylaşıyorum :))

8. İzmir Yemek Bloğu Yazarları Toplantısı için komite arkadaşlarım Folkart Dodici'yi seçmişler. Sıcak bir ortamda kahvaltımızı yapıp bolca sohbet etme imkanı bulduk. Sponsor firmaların yeni ürünleriyle tanıştık, bilgiler aldık. 

Bu sefer ki komite sevgili arkadaşlarım 

www.lezzetdansi.blogspot.com   Sibel Duran
www.rüyagibimutfak.blogspot.com  Dilek Özgöçmen

www.günlüğümgökçe.blogspot.com Gökçe Kazanç
www.pasta-diyari.com Saniye Tansel
www.ümrandurudanikram.blogspot.com Ümran Arıkan
www.ebruliilenefistatlar.blogspot.com Ebru Mengen


Kendilerine emekleri ve zevkli seçimleri için burdan da bir kez daha teşekkür ediyorum.Kahvaltımız gerçekten çok zengindi. 


Hamarat Çiftlik çeşit çeşit peynirleri  ve  inek sütüyle  sofralarımızı zenginleştirdi. Hamarat Çiftliği'nde hayvanların özel yemlerle beslendiğini, antibiyotikli hormon kesinlikle kullanılmadığı, çiftliğin ''Hastalıktan Arı'' olduğu bilgisi Karşıyaka Şube Md. Deniz Hn. tarafından bizlere aktarıldı. Siparişler haftanın belirli günleri adrese teslim edildiği de ifade edildi. 


Su böreği için Egesini 'ye teşekkürler. Tadı enfesti :)

Gelelim güzel kahvaltımızdan güzel karelereÇekilişte bana da çok güzel hediyeler çıktı. Bora Plastik'ten döner pasta standı, Erkap kek kalıpları ve Mutbaka'dan dekoratif eşya :)

Fıstıkçıoğlu'na taa Gaziantep'ten gönderdiği sarma , by Trileçe 'ye  ve Altınay Lokum'a damağımızı şenlendirdiği için ayrıca teşekkürler ... Benim gibi tatlı sever biri bu lezzetlere hayır diyebilir miydi tabi ki hayıııır  :)))

Artık gelenekselleşen toplantılarımızda uzun uzun sohbet imkanı buluyoruz. Ortam çok sıcak ve keyifliydi :) 
                           Fruit Flowers enfes ikramlar yollamış. En çok oğluşlarım  bayıldı :) Sponsorlarımıza gönderdikleri hediyeler için teşekkürler

Dost Aktar http://www.dostaktar.com/
Gelincik Kahvaltı ve Mantı Evi Gelincik Kahvaltı ve Mantı Evi
Tuğra Optik Tuğra Optik
Strocake Strofor Pasta Strocake Strafor Pasta
Luminy Yaşam Koçluğu Spor ve Plates Merkezi http://www.luminy.com.tr/
ARSAN Home Collection 
Zeytinli Köşk http://zeytinlikosk.com/
Sibel Aşık Kokulu Taş
Fıstıkçıoğlu http://www.fistikcioglu.net/
Eveeet işte yeni komite bende varım :) Ayrıca sevgili Selcen arkadaşım da sonradan aramıza katıldı  . Bakalım bizleri nasıl tatlı koşuşturmacalar bekliyor. Yemek bloggeri arkadaşlara nasıl sürprizler bekliyor. Bekleyelim görelim :)))

Nurşen Karabıyık http://mavidemlik.blogspot.de/Fotoğraflar için Egeden Tarifler Müberra Bağcı'ya , paylaşımlarından faydalandığım sevgili Lezzet Dansı Sibel Duran ve Pasta Diyarı Saniye Tansel'e teşekkür ederim.

Sevgiyle ve hoşgörüyle kalın ... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme