Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

HİÇ BİR BANYO BU KADAR GÜZEL KOKMAMIŞTI!Ne kadar dikkat edersek edelim bazı nedenlerden dolayı zaman zaman banyolarımızda kötü kokular olabiliyor.  Borulardan, kanalizasyondan veya nem nedeniyle oluşan kötü kokuları yok etmek için türlü yöntemlere başvururuz.  Sedat Tahir A.Ş.- COOK Strateji ve iş geliştirme Koordinatörü Gökhan Tiritoğlu,  çevreyi koruyan temizlik grubu ürünlerine yeni katılan Okyanus kokulu çöp torbalarının hem banyonun hem de çöplerin kokmamasını sağladığına dikkat çekiyor. Tiritoğlu, COOK’un atık yönetimi grubundaki tüm ürünlerinin %100 geri dönüştürülebilir plastikten üretilmiş olduğunun altını çizdi.11.09. 2015 İstanbul

Sızdırmazlık düzeyi mükemmel olan COOK’un atık yönetimi grubundaki yeni ürünü Okyanus Kokulu Banyo Boy Çöp Torbası banyolarınıza ferahlık katıyor. Çevreci bir ürün olarak piyasaya çıkarılan ve % 100 geri dönüştürülebilir plastikten üretilen COOK Okyanus kokulu çöp torbaları  32 x 24 cm. ebadında üretiliyor.

Pasifik mavisi renginde olan ve küçük çöp kovaları için tasarlanan ürün, banyo ve tuvaletlerden kullanıldığında hem banyonun güzel kokmasını sağlıyor, hem de çöp kokusunun banyonuza yayılmasını engelliyor. Okyanus Ferahlığını evinize taşıyan COOK Okyanus kokulu çöp torbalarını seçkin marketlerde bulabilirsiniz.


COOK-Sedat Tahir A.Ş. Hakkında
30 yılı aşkın süredir COOK markasının tek sahibi Sedat Tahir A.Ş, bugün ASO 1.Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 16 bin 500 metrekarelik kapalı alanında, 300 personeli ile yıllık 10 bin tonluk üretim gerçekleştirmektedir. Türk mutfaklarına ilkleri getiren; 40’dan fazla markanın üretimini gerçekleştiren ve 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan firma, ülkemize yanmaz fırın torbasını, streç filmi, pişirme kağıdını ve son olarak doğada çözünür streç filmi ilk tanıtan firmadır. Toplam kalite yönetimi ve müşteri memnuniyetini değişmez ilkeleri arasında koruyan Sedat Tahir A.Ş. ISO 9001/2008 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 22000/2005 (HACCP) belgelerine sahiptir.


Ankara’da yönetim merkezi ve genel müdürlük, İstanbul’da bölge müdürlüğü ve yurt çapında bölge temsilcilerimiz ile Türkiye’nin her iline hizmet veriyoruz. Yerelde bölgelerinin en güçlü firmaları ile bayilik usulü çalışıyor; zincir perakende gruplarının neredeyse tamamıyla iş birliği içerisinde, tüketicilerimize ulaşıyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme