Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Alin's Bornova Cafe & Restoran Tadım EtkinliğiMerhabalar,

Bornova 'da sayısız tarihi köşkten birine açılan Alin'sin ferah bahçesi en hoşuma giden özelliklerinden biri oldu. Rengarenk tasarımı , ağaçlara ve köşkün tarihi dokusuna zarar verilmemiş olması , kocaman bahçesi.. ayrı bir güzellik tabi . Binanın içinde ya da dışında farklı farklı bölümler bulunuyor. Bu farklı bölümlerde isterseniz arkadaşlarınızla oturun isterseniz iş toplantılarınızı yapın . Sizin tercihinize kalmış. 
Menüye gelince çok farklı seçenekler var. Sempatik isimli menü seçenekleri çok dikkatimi çekti. Mesela "sarhoş tavuk " :))  Fiyatlarda normal her kesime hitap edebilecek nitelikte. 

Alin's hakkında genel bir bilgi vermek gerekirse...

Alin's Cafe Restaurant 2006 yılında kurulmuş %100 yerli sermayeli bir Türk işletmesidir. İzmir'de, kapılarını ilk açtığı günden bu yana, yönetim olarak arzumuz, markamızı ülke çapında tanınan ve şubeleşen bir marka haline getirmek olmuştur. Bugün, bu amaç için mücadele eden ekibi, kararlı ve ses getiren büyümeminin haklı gururunu yaşamaktadır.

Alin's Cafe Restaurant işletmeleri, Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme-içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden özel işletmelerdir.


Şu anda İzmir ve Muğla illerinde toplam 8 adet şubeye ulaşan markamızın hedef bölgeleri arasında İzmir, Denizli, Manisa, Bursa, Eskişehir gibi Ege ve yakın bölgeler yer almakla birlikte; Master Franchising modeli ile de Ankara, İstanbul, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon'a kadar uzanan hatta şubeleşilmesi de hedeflenmektedir.Sufleyi mutlaka denemelisiniz

Bu arada  sizlerle henüz yeni duyulacak bir bilgiyi paylaşıyorum kısa bir zaman sonra  Alin's Cafe 'nin bir çocuğu doğuyor. Zihni Sinir projelerini bilirsiniz :) İşte yep yeni projelerle nefis tatlarla Zihni Sinir geliyor. Benden duymuş olun ve takipte kalın...
Alin's Cafe'ye gitmeden rezervasyon yaptırmak isterseniz, 0232 700 02 00 numaraları Alin's Müşteri Hizmetleri Hattı'nı arayabilirsiniz.

Adres:
Erzene Mah. 83. Sok No: 4 Bornova

Telefon:
0232 700 02 00

Çalışma Saatleri:
08:00- 24:00
İnstagram Alin's ve Facebook Alin's adreslerini tıklayıp yeniliklerini takip edebilirsiniz.

Bu güzel davet ve misafirperverlikleri için Murat bey ve Özgür beye çok çok teşekkür ediyoruz.

Sevgiyle , Hoşçakalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme